Рыболовный форум Житомира

Объявление

Проводится набор модераторов.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Рыболовный форум Житомира » Рыболовные места Житомирской области » Широкий вибір вигідна ціна!


Широкий вибір вигідна ціна!

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Привіт РИБАКАМ! з НОВиМ РОКОМ!

"Кльова точка "м.Житомир вул.Щорса,129 м-н''Світанок''

Наш магазин "Кльова точка " розрахований на широке коло рибалок. Величезний асортимент рибальських товарів , які представлені в нашому магазині , здатний задовольнити як починаючого рибака , так і рибака зі стажем.
Ви можете підібрати якісні рибальські снасті, не залежно від рівня своїх доходів. Гідний вибір приманок так само приємно вас здивує.
У нас Ви знайдете все, що потрібно для риболовлі. Спорядження для рибного лову , всі снасті і наживки,одяг,човни,палатки та ехолоти.
Рибальський магазин "Кльова точка" пропонує найкращі товари для рибного лову відомих брендів,таких як JACKALL,MEPPS,BLUE FOX,RAPALA,KEITECH,JAXON,TRAPER,DRAGON,SALMO,SPINNEX,SAVAGEAR,USAMI та багато інших не менш відомих фірм.

Дорогим форумчанам ми надамо в якості подарунку невелику скидку на велику частину нашего асортименту!!

0

2

Привіт РИБАКАМ! Я заказывал спининг на Кютехнике - таккак Нехватало немного денег взял на 2 платежа без комисий и f2_ и еще со скидкой отичный утюг сам тут покупал и вам рекомендую.  https://q-techno.com.ua/shop/rybalka
Не на правах рекламы я бесплатно подарю всем читателем многоразовый промо на скидку 11Z213Q100

0

Быстрый ответ

Напишите ваше сообщение и нажмите «Отправить»Вы здесь » Рыболовный форум Житомира » Рыболовные места Житомирской области » Широкий вибір вигідна ціна!


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно