Рыболовный форум Житомира

Объявление

Проводится набор модераторов.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.Витамины

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

У меня кудрявые, сухие, ломкие волосы, подскажите какие-нибудь масочки, может курс витаминов пропить?

0

2

То что кудрявые мы уже поняли, а в остальном с чем проблема? В любом случае я рекомендую обратиться к терапевту, эндокринологу, трихологу, гинекологу, косметологу, психотерапевту, психиатру, гастроэнтерологу, а они уже вас направят к нужному специалисту.
Я спасаюсь витаминами https://vitaworld.com.ua/solgar  + увлажняющие средства для волос.

0

3

Мне кажется, что если уже вы решили принимать витамины, то я могу порекомендовать вам просмотреть отличный журнал : https://vitgid.ru/pitanie/nutrienty/vit … detej-top/ . Там очень много полезной информации, можно найти и актуальные сравнения и рейтинги.

0

4

очень много полезной информации.

0

5

А скажите, как часто нужно принмиать витамины для общего здоровья? К кому с этим вопросм?

0

6

Ирина краснова написал(а):

А скажите, как часто нужно принмиать витамины для общего здоровья? К кому с этим вопросм?

На рахунок вітамінних комплексів вам слід говорити з лікарем, ні в якому разі не призначайте собі вітаміни самостійно, щоб не нашкодити. Загалом, якщо ви харчуєтесь правильно та збалансовано, тоді ваш організм буде отримувати всі потрібні йому вітаміни та мінерали з їжі. Велику частину щоденного раціону повинні займати кисломолочні продукти, сьогодні їх готую самостійно дома з використання натуральних бактеріальних заквасок. Йогурт, має велику користь для шлунку https://goodfood.ua/zakvaski/zakvaska-dlya-jogurtu/ та дуже смачний, тому кожен мій ранок починається зі склянки йогурту.

Отредактировано AfroditA (2021-08-18 14:49:06)

0

7

Там очень много полезной информации, можно найти и актуальные сравнения и рейтинги.

0

8

Більшість жінок вважають, що догляд за собою це необхідність, така як звичайна гігієна!! Також й догляд за волоссям!  ! Для того щоб зрозуміти можно чи неможна фарбувати волосся , чи робити різноманітні процедури, слід порадитись с трихологом, ось знайшла клініку де є Трихолог львів https://idermic.com.ua/service/konsulta … rykholoha/ , там пройшла повне обстеження і залишилась під враженням ! Це потрібно саме для того щоб уникнути таких проблем як випадіння волосся після різноманітних процедур, та алергічних реакцій !!! Не ризикуйте здоров’ям своїх волос, та шкіри !!!

0

Быстрый ответ

Напишите ваше сообщение и нажмите «Отправить»
Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно